O Firmie

DECOR MEBLE Tomasz Chodkowski Autoryzowany dealer firmy KOMANDOR jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą z siedzibą w Radzyminie, działającą na terenie Warszawy i okolic. Wykonujemy kompleksowo doradztwo, sprzedaż, transport i montaż zabudowy wnętrz, garderoby i drzwi przesuwne.
Zapraszamy do obejrzenia naszej ekspozycji.

Oferujemy Państwu zabudowy najwyższej jakości, tworzone z wykorzystaniem elementów objętych 5 letnią gwarancją, wizualizację i projekt dzięki zastosowaniu autorskiego programu projektowego firmy Komandor oraz precyzyjną wycenę bez ukrytych kosztów.
Doświadczeni projektanci oraz montażyści są gwarancją Państwa zadowolenia z wykonanej usługi. 

Każdy projekt jest niepowtarzalny i dopasowany do oczekiwań naszego klienta.

Nasi klienci decydując się na wykonanie szafy w systemie Komandor mają pewność, że jej projekt będzie dostosowany do ich potrzeb. Wszystkie zabudowy Komandor są wygodne, proste w użytkowaniu i utrzymaniu w czystości.
Pełna swoboda w wyborze liczby drzwi, półek, koszy oraz innych elementów pozwala stworzyć rozwiązanie najwygodniejsze i funkocjonalne.
Możemy zabudować w dowolny sposób każdą, nawet najmniejszą przestrzeń. Klient może wybierać między kilkudziesięcioma kolorami płyt laminowanych, szkieł kolorowych, luster oraz materiałów naturalnych takich jak rattan. Pełną ofertę materiałów możesz obejrzeć tutaj.

Siedziba i salon:

DECOR MEBLE
Tomasz Chodkowski

Aleja Jana Pawła II 40B,
05- 250 Radzymin

tel. 503 160 213 tchodkowski@komandor.pl
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych